O nás

Kdo jsme

Láska k práci, která nás naplňuje. Tvořivý duch, který nám umožňuje realizovat nápady. Skvělý pocit z výsledku. Z něčeho, co nám vzniklo pod rukama a hlavně, co přinese užitek a radost někomu jinému.
Těmito několika větami by se dala vystihnout hlavní myšlenka, která se zrodila v hlavě dvěma mamkám a tvůrkyním v roce 2022. Chtěly jsme dát dohromady víc takto smýšlejících tvůrců a vyzdvihnout jejich činnost. Dát najevo, že v této moderní době je stále mnoho těch, kteří mají nemalé uznání pro individuální tvorbu a ruční práci. Výrobky od všech kdo mají nadání, zručnost, chuť něco ze sebe předat dál. Od lidí pro lidi. Přesně proto vznikla Rukodělka – sdílený obchůdek.
V říjnu 2023 se nám to podařilo. Otevřeli jsme dveře do místa, kde na Vás dýchne příjemná a klidná atmosféra, kde ucítíte přírodu a kde si vyberete z desítek krásných a originálních výrobků a produktů.
Za velmi krátkou dobu se nám dostalo tolik hezkých komentářů a pozitivních ohlasů, že jsme od 14. února 2024 spustili i e-shop, abychom dokázali dělat radost i na dálku. Vám všem patří náš velký dík, za přízeň a podporu. A Vy, kteří jste o nás ještě neslyšeli, přijďte se k nám podívat!

Náš Team

No team ... jsme jen dvě, takže spíše duo.

Kateřina Šebestová

Hlava

Lucie Kadlecová

Ruce

sledujte nás

Nákupní košík